Pedagogičtí pracovníci - 1. stupeň

JménoPředmět TřídaKontakt
Jana Andrlová   4. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petra Batalová ČSP 1. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavel Brejcha AJ 3. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Iveta Divišová NJ 5. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Karešová   1. D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Veronika Kratochvílová   1. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Milena Kubecová   2. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Linhartová AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Věra Matoušková   2. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Markéta Musilová   2. D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Iveta Nitschová   1. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lukáš Němec  NJ 4. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Blanka Pelíšková   3. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Manuela Perůtková   5. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Petrová   3. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kamila Rinnová AJ 5. D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavla Slezáková, DiS.   3. D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Anna Valečková   2. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr.Martina Vojtíšková   4. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Drahomíra Wetterová HV 5. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pedagogičtí pracovníci - 2. stupeň

JménoPředmětTřídaKontakt
Daniela Baumruková TV 7. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Tomáš Botor INF   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Daniela Kyselová  PŘ, VZ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Franek Silvie AJ, NJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Hana Houšková PŘ, VZ, Bilogická praktika 7. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Otakar Hronek Z, TV, SH 8. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Gabriela Morongová VO, SVS, ČSP   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jaromír Nevečeřal Z, M, F, matematická praktika 6. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Nová AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří Novák AJ, NJ, HV 8. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kristýna Novotná ŠJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marina Oftnerová AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Tereza Pazderová VV   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Kateřina Piksová F, M, matematická praktika 7. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kateřina Pospíšilová TV   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Milan Průcha M, F, matematická praktika,
Polytechnická výchova
6. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Ignacio Rizzo Beledo ŠJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavla Růžičková ČJ, VO   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Viktoriia Sivak RJ, AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Dana Slámová, CSc. AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Martina Slancová D, VV, ČSP 8. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Klára Stejskalová ČJ 9. C Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ljubov Stoyka AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Hana Šádová M, F   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Magdalena Šimková AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jan Šnorbert D, Z   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Martina Vrňáková TV   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Vodičková D   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Blanka Vojáčková M, AJ 7. D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Monika Vojtová AJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Světlana Zábranská HV, VZ, ČSP 9. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Lucie Zahrádková ČJ 6. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Lenka Zámostná, PhD. M, CH, Chemická praktika, matematická praktika 9. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vychovatelky školní družiny

Vedoucí školní družiny - Martina Kirejevová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno Třída
Hejcmanová Alena 2. C
Kirejevová Martina 1. C
Kloučková Anna 2. A
Kovářová Kateřina 1. A
Krotilová Jaroslava 1. D
Mladá Kateřina 3. B
Pospíšilová Kateřina 3. D
Sivak Viktoriia 4. třídy
Šourková Barbora 3. C
Turková Martina 3. A
Veverková Renata 1. B
Vojtová Dominika 2. D
Voříšková Libuše 2. B
Walterová Miroslava 1. D
Zabáková Petra 4. třídy

Asistentky pedagoga

Bártová Markéta  Mgr. Krejčová Jana
Dis. Čiperová Kateřina Mgr. Rošková Jana
Ing. Fárková Monika Suchánková Pavlína
Hodalová Simona Švástová Michaela 
Jandová Vendula Bc. Štěpánková Jitka
Kollerová Natálie Valešková Martina
Kratejlová Jana Zabáková Petra
Bc. Kratochvílová Michaela   

Technicko-hospodářští pracovníci

JménoFunkce
Jitka Šturmová Mzdová účetní
Martina Vinická Ekonomka, hospodářka

Provozní pracovníci

JménoFunkce
Pavel Oftner Školník
Vlasta Devínová úklid
Ivana Ouředníková úklid
Irena Pavlová úklid
Petra Pavlová úklid
Jiří Pavel úklid

Adresa

Vachkova 630/1
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Tel.: +420 267 713 530

©  Základní škola U Obory 2022-2024