Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠVP v Cheznovicích

PODROBNÉ INFORMACE KE ŠKOLE V PŘÍRODĚ V CHEZNOVICÍCH

Termín: odjezd 1. června 2011 –středa (sraz v 8.00 na nádraží Uhříněves, náklad zavazadel, odjezd z UH 8:46 návrat 10. června 2011 – pátek tamtéž cca v 17,10 hodin


Místo: rekreační areál Pražanka, Cheznovice, okr.Rokycany (www.prazanka.cz)

Adresa pro korespondenci:

LDT Pražanka

jméno a příjmení dítěte

338 06 pošta Cheznovice


Program: zábava, hra na téma (překvapení), oheň, grilování, karaoke, diskotéky, výlety, koupání, učení jen minimálně 

Cena: 3600,- Kč (celou částku nutno uhradit do 20. května!!!), v ceně je zahrnuta
doprava vlakem tam a zpět, ubytování, strava – plná penze, pitný režim, výlety, grilovačky,
příspěvek na přepravu zavazadel, příspěvek vychovatelům, potřeby na ŠVP – nutné
doplnění lékárny, papíry, tužky, krepáky, špekáčky apod.)


Doprava: vlakem tam i zpět, zavazadla se povezou autem, děti půjdou z nádraží pěšky cca 1,5 km do objektu, pokud by někdo nezvládal, přijedeme pro dítě vozem

Ubytování: čtyřlůžkové chatky

 

Stravování: plná penze (snídaně, oběd, večeře, 2x denně svačina), pitný režim, začínáme a
končíme obědem
 
Doprovod:         
Eva Vaňkátová – vedoucí ŠVP a zdravotnice; Zdeňka Kratochvílová – pedagog; Jakub Šebestián –  vychovatel; Martin Vaňátko - vychovatel
 
S sebou:
 
• malý batoh na výlety (musí se vejít pláštěnka, láhev s pitím, svačina)
• spacák, pro zahřátí v případě chladného počasí, opatřený jmenovkou
• obutí: pevná vycházková obuv, holinky (nejsou nutné, ale občas jsou k nezaplacení),
botasky, sandály, popř. obuv k vodě (není nutná)
• oblečení: pláštěnka (popř. nepromokavá bunda), šusťáková bunda, kalhoty, tepláky, mikiny, svetry, trička s dlouhým i krátkým rukávem, kraťasy, čepice nebo šátek, pyžamo, ponožky, spodní prádlo – vše v dostatečném množství (jedeme na dlouho a děti si určitě nebudou chtít přepírat oblečení), plavky
• hygienické potřeby: ručníky (alespoň 2), osušku k vodě, mýdlo, šampon, hřeben, zubní kartáček a pastu, toaletní papír, kapesníky (papírové i látkové), krém, opalovací krém, repelent proti komárům a klíšťatům
• ostatní: ŠÁTEK, sluneční brýle, knížka, společenské hry, penál (s propiskami, tužkami,
pastelkami a fixami), blok A4, láhev na pití (alespoň 1,5 l), náplasti,
baterka!
• z tohoto všeho jsou bezpodmínečně nutné tyto věci: pláštěnka či nepromokavá bunda,
opalovací krém, pokrývka hlavy (šátek nebo kšiltovka), repelent
• kapesné v doporučené výši 200 Kč


Za osobní věci (MP3, MP4, herní konzole, mobilní telefony, kapesné – pokud ho budou chtít mít děti u sebe, apod.) si děti zodpovídají samy!


Po celou dobu ŠVP platí pro žáky přísný zákaz kouření a konzumace alkoholických nápojů. Děti se i zde řídí Řádem školy. V případě jeho porušení, nekázně a opakovaném neuposlechnutí pokynů pedagogů, vychovatelů a zaměstnanců areálu jsou zákonní zástupci povinni na vyzvání vedoucí ŠVP své dítě odvézt domů bez nároku na vrácení části nákladů!

Veškeré léky, které dítě užívá, musí zákonný zástupce odevzdat při odjezdu zdravotníkovi zotavovacích akcí – E.Vaňkátová (výjimku tvoří spreje pro astmatiky, např. Berodual, Ventolin a inzulín). Jedná se i o léky na bolest (hlavy, menstruační bolesti apod.), léky, které dítě užívá pravidelně (na alergie aj.). Vezeme s sebou plně vybavenou lékárnu, která odpovídá zákonným normám, takže zde máme dostatečné vybavení analgetiky, antihistaminiky apod. Toto nařízení nám ukládá vyhláška č. 148/2004 Sb., o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti.


Nedávejte, prosím, dětem velké zásoby jídla, zejména: chipsů, sušenek... Kousek od areálu je v Cheznovicích prodejna, která je plně zásobena nejrůznějšími delikatesami, a kterou samozřejmě budeme pravidelně navštěvovat.

Co a kdy odevzdat před odjezdem:
• Potvrzení o zdravotní způsobilosti (platné 1 rok) – odevzdat do 25. května 2011

• Na nádraží obálku, která bude obsahovat:

• Potvrzení o bezinfekčnosti – podepisují zákonní zástupci, datum předvyplněno na 1. června
2011

• Kopie kartičky zdravotní pojišťovny (kopie očk. průkazu není nutná)

• Dotazník s kontakty na zákonné zástupce

• Léky, které dítě užívá (pravidelně či jednorázově) a popis jejich užívání

 

Doufám, že informace jsou jak pro vás, tak pro vaše děti dostačující. V případě jakýchkoli nejasností, dotazů, podnětů mě neváhejte kontaktovat, buď telefonicky na číslo školy 267713439, nebo e-mailem: aevab@centrum.cz
Děkuji předem za respektování pravidel a kladnou spolupráci.
Eva Vaňkátová