Jdi na obsah Jdi na menu
 


OP Praha - pól růstu ČR

Modernizace ZŠ U Obory – odborné učebny

 

Základní škola U Obory realizuje projekt s názvem

Modernizace ZŠ U Obory – odborné učebny

Hlavním cílem projektu je zvýšit kvalitu vzdělávání poskytovaného žákům ZŠ U Obory v Uhříněvsi, a to prostřednictvím zlepšení podmínek pro výuku odborných předmětů. Projekt reaguje na problém nedostatečné úrovně zařízení a vybavení školy pro výuku cizích jazyků, přírodovědných předmětů a polytechnické výchovy.

Předmětem projektu je pořízení nového zařízení a vybavení.

Výstupem projektu budou:

  • Vybavená moderní digitální jazyková učebna
  • Vybavená učebna pro výuku přírodovědných předmětů
  • Vybavená učebna pro výuku polytechnické výchovy

Předpokládá se, že zajištění vhodného zázemí pro žáky a rozvoj moderních i běžných metod vzdělávání v daných oblastech přispěje ke zvýšení zájmu žáků o výuku příslušných předmětů, zlepšení výsledků vzdělávání žáků školy. Projekt má proto pozitivní dopad na zvyšování konkurenceschopnosti, úspěšnost žáků ve vyšších stupních vzdělávání, zlepšení jejich pozice a uplatnění ve společnosti.

 

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ

 

plaka--t_na-s--i--r--ku.jpeg