Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vedení školy:

ředitelka školy:                      Mgr. Ivana Vodičková

zástupkyně ředitelky školy:  Mgr. Marina Oftnerová

 

Výchovně vzdělávací činnost: 

výchovný poradce: Mgr. Marina Oftnerová

výchovný poradce pro volbu povolání: Ing. Lenka Zámostná, Ph.D. 

školní metodik prevence: Mgr. et Mgr. Eva Vaňkátová

metodik ICT: Mgr. Tomáš Botor 

 

Pedagogičtí pracovníci:

I. stupeň

Jana Andrlová (5.C)

Petra Batalová (1.A), ČSP

Mgr. Pavel Brejcha (3.C),  AJ

Iveta Divišová (4.C), NJ - 2. stupeň

Stanislava Kasalá (2.B)

Mgr. Milena Kubecová (4.B)

Mgr. Jitka Linhartová, AJ

Věra Matoušková (2.C) 

Iveta Nitschová (1.B)

Mgr. Lukáš Němec (5.B)

Olga Paulusová (4.D)

Mgr. Blanka Pelíšková (3.A)

Mgr. Ivana Petrová (3.B)

Mgr. Kamila Rinnová (5.A), AJ

Mgr. Pavla Slezáková, DiS. (2.D)

Anna Valečková (2.A)

Mgr. Drahomíra Wetterová (4.A), HV

Mgr. Lucie Zdráhalová (1.C), D

 

II. stupeň

Daniela Baumruková (8.A), TV

Mgr. Tomáš Botor (8.B), M, INF

Ing. Franek Silvie, AJ, NJ

Mgr. Hana Houšková (8.C), PŘ, VZ

Mgr. Otakar Hronek (7.D), Z, TV

Bc. Andrea Kábelová, VO

Mgr. et MgA. Anežka Koubková (9.C), VV, D, Výtvarné činnosti

Mgr. Jaromír Nevečeřal (7.B), Z, M, F

Mgr. Zuzana Nová, AJ

Mgr. Marina Oftnerová, AJ

Mgr. Magdalena Pavlíčková , AJ

PhDr. Simona Petrasová, ŠJ

Ing. Kateřina Piksová (7.A), F, M

PaedDr. Milan Průcha (7.C), M, F, Fyzikální praktika, Polytechnická výchova

Ing. Pavel Pšenčík, AJ

Mgr. Kateřina Routková, AJ

Ing. Dana Slámová, CSc., AJ

Mgr. Martina Slancová, D, VV

Bc. Anna Stavělová, RJ

Mgr. Klára Stejskalová (6.C), ČJ

Bc. Michael Szalay, PŘBiologická praktika

Mgr. et Mgr. Eva Vaňkátová (9.B), ČJ, ČSP, SvS, VZ

Mgr. Martina Vrňáková, TV

Mgr. Ivana Vodičková, D, Z

Mgr. Blanka Vojáčková (9.A), M, AJ

Mgr. Petr Vondra, ČJ

Bc. Světlana Zábranská (6.A), HV, VZ, ČSP

Ing. Lenka Zámostná, Ph.D. (6.B), M, CH, Chemická praktika

 

Vychovatelky školní družiny:

Benešová Ivana
Hejcmanová Alena
Kirejevová Martina
Kloučková Anna
Kovářová Kateřina
Mladá Kateřina
Papamikrouli Afroditi
Tuchová Jaroslava
Turková Martina
Veverková Renata
Vojtová Dominika
Voříšková Libuše

 

Asistentky pedagoga:

Bártová Markéta
Jandová Vendula
Matějcová Jana
Štefanová Simona
Bc. Štěpánková Jitka
Valešková Martina
Walterová Miroslava

 

 

Technicko-hospodářští pracovníci:

hospodářka: Dana Čermáková

mzdová účetní: Jitka Šturmová

ekonomka, hospodářka: Martina Vinická

 

 

Provozní pracovníci:

školník: Pavel Oftner

úklid: Magda Baštová

           Vlasta Devínová

Ivana Ouředníková

 Irena Pavlová

             Petra Pavlová

             Jiří Pavel