Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce ve školním roce 2019/2020

Připravujeme:

21.10. Rudolfinum (3.B)

21.10. Lakomá Barka (4.B, 4.C)

21.10. Divadelní představení (1.ABCD)

22.10. Planetárium (3.A, 3.C, 3.D)

31.10. - 1.11. Ředitelské volno 

 

LISTOPAD

3.11. Uhříněveská pouť

5.11. Úterý na cestách - Laponsko

5.11. Preventivní program (8.ABC)

6.11. Planetárium (6.ABCD)

8.11. Sběr papíru, hliníku, baterií a elektrozařízení

12.11. Preventivní program (9.ABC)

15.11. Diskuse s pamětníkem v Divadle U22 (9.ročník)

15.11. Čtvrtletní hodnocení 

19.11. IPS (9.B)

25.11. Dopravní výchova (4.B, 4.A)

26.11. Dopravní výchova (4.C, 5.A)

26.11. IPS (9.A)

26.11. Konzultace 2. stupeň od 16:00

27.11. Dopravní výchova (5.C, 5.B)

28.11. Koncert v Divadle U22 (celá škola)

 

Již proběhlo:

ŘÍJEN

10.10. IPS (9.C)

7.10. Divadlo U 22 (2.C)

1.10. Úterý na cestách - Jižní Korea

1.10. Sportovní odpoledne pro seniory  (žáci 5.C, 5.A, 6.C)

 

 

ZÁŘÍ

27.9. VZP úrazy (8. ročník)

26.-27.9. Exkurze Dlouhé stráně (9. ročník)

25.9. Dopravní výchova (4.C, 5.C)

26.9. Dopravní výchova (5.A, 5.B)

23.9. Dopravní výchova (4.A, 4.B)

16.9. NPMK prevence (7.B)

11.9. Třídní schůzky 9.B od 17:00

10.9. První třídní schůzky ve školním roce 2019/2020 od 17:00

9.9. NPMK prevence (7.A)

4.9. Vědecký jarmark (8. a 9. ročník)

4.9. Národní divadlo (3.B)

3.9. Slavnostní vyvěšení školní vlajky (NOVINKA)

2.9. Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020, konec vyučování po 1. vyučovací hodině

 

Akce v loňském školním roce 2018/2019

 

Již proběhlo:

ČERVEN

28.6. Vysvědčení a scházení ze schodů 9. ročníků

26.6. Turnaj starosty - 2.stupeň

24.-25.6. Obhajoby závěrečných prací 9. ročníků

24.6. Sportovní den pro 1. stupeň

12.6. Sběr papíru a hliníku

6.6. Divadlo U 22 (1. a 2 ročník + 3.AB)

5.6. Výlet Ještěd (3.B + 4.A)

4.6. Výlet Kutná Hora (4.B + 5.B)

 

KVĚTEN

23.5. Výlet Loučeň (2.D, 3.A)

22.5. Fotografování tříd (2.kolo)

16.5. OSLAVA VÝROČÍ ŠKOLY - Sportovní akademie

15.5. OSLAVA VÝROČÍ ŠKOLY - Divadlo U22

14.5. Úterý na cestách - Maroko od 17:00

2.5. KMD Divadlo Na Fidlovačce - Famílie od 15:00

 

DUBEN

25.4. Dopravní výchova (5B, 5.C)

25.4. Exkurze v rámci BIO praktik - Hrdličkovo muzeum

23.4. DEN Země - v rámci výuky orientace na environmentální tématiku

11.4. Dravci (1.-9.ročník)

11.4. Výlet Čechova stodola (2.D, 3.A)

10. - 11.4. ZÁPIS do 1. ročníku

8.4. Dopravní výchova (4.A, 5.A)

5.4. Dopravní výchova (4.C, 4.B)

4.4. Kraslice v muzeu

2.4. Vernisáž školní výstavy fotografií v rámci foto-soutěže "Voda pro všechny" od 16:45

2.4. Úterý na cestách - SAE - Dubaj od 17:00

 

BŘEZEN

29.3. Zoubky (1.ročník)

28.3. Exkurze Geofyzikální ústav Akademie věd ČR (6. ročník)

27.3. Velikonoční dílna (4.C)

26.3. Třídní schůzky (2.stupeň) od 17:00

26.3. Divadlo Reduta - anglické divadlo (8. a 9. ročník)

25.-29.3. Srdíčkové dny na ZŠ U Obory - ZDE

22.3. Divadlo v Dlouhé (4.B)

20.3. Divadlo U22 - Čik (7. ročník)

19.3. Třídní schůzky (1.stupeň) od 17:00   

18.3. Žižkovská věž (4.A)

15.3. KMD Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a 3/4

13.3. Divadlo U22 - Smečka (8. a 9. ročník)

12.3. Divadlo Horní Počernice (2.B, 2.D)

12.3. Jeden svět na školách (9. ročník)

11.3. Jeden svět na školách (6.-8. ročník)

8.3. Exkurze NZM - Voda v krajině (7.BC)

8.3. Úřad městské části 22 (9.ročník)

7.3. Odpoledne pro předškoláky - info ZDE

5.3. Úterý na cestách - Jordánsko od 17:00

1.3. Exkurze Městská knihovna (5.C, 6.A)

 

ÚNOR

27.2. Národní technická knihovna (5.B,C)

14.2. Dopravní výchova (5.AB)

14.2. KMD Trhák - divadlo Broadway od 18:00

12.2. Dopravní výchova (4.AB)

13.2. Dopravní výchova (4.C, 5.A)

11.2. Čechova stodola (2.A, 2.C)

11.2. Národní divadlo (4.A)

6.2. Bubnování (1.ABC, 2.BD)

5.2. Úterý na cestách - státy bývalé Jugoslávie od 17:00

4.2. Exkurze na PřF UK s BIO praktiky (7.ročník)

 

 

LEDEN

31.1. ŠKOLNÍ KARNEVAL

28.1. Divadlo U22 (2.ABC)

23.1. Recyklohraní (1.-3. ročník + 5.BC)

18.1. Planetárium (2.A, 2.C)

15.1. Prohlídka Národního divadla (4.B)

8.1. Chovatelská archa - muzeum Říčany (4.C)

7.-13.1. Lyžařský kurz (7. ročník)

 

PROSINEC

21.12. Besídky ve třídách

20.12. Kino 2.stupeň

18.12.  Vánoční besídka 4.B

17.12. Výlet Čechova stodola (2.A+2.C)

14.12. ADVENTNÍ ODPOLEDNE ve škole - pozvánka ZDE

13.12. Vánoční besídka (2.D)

11.12. Tvoření s rodiči (2.A) 15:30-17:00

11.12. Třídní schůzky 2. stupeň od 17:00

10.12. Divadlo S+H (4.B + 3.A)

10.-11.12. Koheze 6.A

6.12. Peklo Čertovina (2.A + 2.C)

5.12. MIKULÁŠ (připravuje 9.AB pro 1.- 6.ročník)

5.12. Skanzen Přerov (2.B + 2.D)

5.12. Kino Světozor - Cesta kolem světa na kole (7.-8.ročník)

4.12. Úterý na cestách - Tádžikistán od 17:00 (učebna 7.B)

4.12. Třídní schůzky 1. stupeň od 17:00

 

 

LISTOPAD

30.11. Dopravní výchova (5.B,5.C)

29.11. Dopravní výchova (4.C,5.A)

28.11. Dopravní výchova (4.AB)

22.11. Dny geografie (výběr 7.-9. ročník)

22.11. Koncert v divadle U22

21.11. Exkurze do Techmanie (9.ročník)

19.11. Čtvrtletní hodnocení

14.11. Setkání s hudebními nástroji - Praha (2.B)

14.11. KMD - ChvilkaPOEzie (Městské divadlo v Praze)

8.11. Planetárium (6.ročník)

8.11. Třídní schůzky ohledně volby školy (rodiče 9. ročníku)

6.11. Přednáška o patentech, inovacích a českých vynálezech (9.ročník - SvS)

6.11. Úterý na cestách - Po stopách vltavských plavců od 17:00

5.11. IPS (9.ročník)

3.11. Uhříněveská pouť

1.11. Výlov rybníka (2.A, 2D)

 

ŘÍJEN

18.10. IQ Landia (8.ročník)

23.10. Legionáři - tvůrci naší samostatnosti (9.ročník)

18.10. IQ Landia (8.ročník)

16.10. PROFI testy (9.ročník)

12.10. Výlet do Zlenic (4.C)

10.10.Divadlo U22 - 1.-3.ročník

3.10. Planetárium (4.A,3.B)

2.10. Úterý na cestách - Indické Himaláje, od 17:00

1.10. Přednáška o finanční gramotnosti (9. ročník)

 

ZÁŘÍ

26.-27.9. Pohár všestrannosti (6.-9.ročník)

27.9. Dopravní výchova 5.A, 5.B

26.9. Dopravní výchova 4.C, 5.A

26.9. Evropský den jazyků (8. a 9. ročník)

24.9. Přednáška o finanční gramotnosti (9. ročník)

24.9. Dopravní výchova 4.A, 4.B

10.9. Třídní schůzky 2.stupeň od 17:00

6.9. Třídní schůzky 1.stupeň od 17:00

5.9. Festival vědy - Dejvice (7 a 8.ročník)

3.-7.9. Vodácky kurz (9.ročník)

3.9. Den otevřených dveří nové budovy ZŠ U Obory od 15:00

3.9. Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019