Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

FINANČNÍ GRAMOTNOST - Personalistika - 9. třídy

Odkaz na video - zde

Níže uvádíme odkazy pro jednotlivé třídy na chat s informací, kdy bude lektor na chatu online. Pro chat je nutné se nejdříve přihlásit ke svému účtu na google.com.

9.A – odkaz na skupinu – zde

  • 7.7. od 14 do 15 hod.
  • 23.7. od 16 do 17 hod.
  • 4.8. od 15 do 16 hod.

9.B – odkaz na skupinu – zde

  • 7.7. od 15 do 16 hod.
  • 23.7. od 14 do 15 hod.
  • 4.8. od 16 do 17 hod.

9.C – odkaz na skupinu – zde

  • 7.7. od 16 do 17 hod.
  • 23.7. od 15 do 16 hod.
  • 4.8. od 14 do 15 hod.

 

 

POŽADAVKY NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Seznam požadavků naleznete - zde.

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na základě §24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuji na dny 29. a 30.6.2020 ředitelské volno.

Mgr. Ivana Vodičková, ředitelka školy

 

VYSVĚDČENÍ ZA 2. POLOLETÍ 2019/2020

Vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2019/2020 bude žákům vydáno v pátek 26.6.2020. O způsobu vydávání vysvědčení budou třídní učitelé informovat rodiče své třídy mailem.

 

 

Zápisové lístky

 

Zápisové lístky pro žáky 5. a 7. ročníků, kteří se hlásili na víceletá gymnázia, si mohou vyzvednout zákonní zástupci v kanceláři školy v pracovní době 8.00 - 15.00.

 

 

 

Webinář - finanční gramotnost pro dospělé - zde

 

letakwebinarfingram-2-.jpg

 

 

INFORMACE PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ A JEJICH RODIČE

 

Informace nalezntete - zde

 

 

 

Informace o znovuotevření školy

 

Informace ke znovuotevření školy - zde

 

Informace pro rodiče žáků 9. ročníků - zde

Čestné prohlášení - zde

Metodika - zde

 

Dopis pro rodiče žáků na 1. stupni - zde

 

 

 

 

Hodnocení žáků

 

INFORMACE o způsobu hodnocení žáků ZŠ U Obory na konci školního roku 2019/2020 naleznete - zde

Odkaz na vyhlášku - zde

 

 

Výsledky zápisu do 1. ročníku

 

Přehled zápisu - zde

Seznam přijatých dětí - zde

 

 

Výsledky dotazníkového šetření - distanční výuka

 

Vážení rodiče, milí žáci,

ještě jednou bychom vám rádi poděkovali za účast na dotazníkovém šetření ohledně distanční výuky. V mnohém se nám potvrdilo to, co jsme očekávali. Vašimi podněty se určitě budeme zabývat a mnohé z nich jsou pro nás velkou inspirací. Některé vaše požadavky určitě půjdou vyřešit v blízké době, další plánujeme realizovat do budoucna. Přinášíme vám dvě verze zpracovaných odpovědí. První verze je stručná, spíše v grafické podobě; druhá verze je podrobnější, doplněná o komentáře k výsledkům i ukázkami některých odpovědí.

Kolektiv ZŠ U Obory

 

Stručná verze - zde

Verze s komentářem - zde

 
 
 
 
Důležité informace pro rodiče
 
Platné Informace k otevření školy ke dni 16.4.2020 - zde
Informace k přijímacím zkouškám - zde
Informace o zrušení škol v přírodě - zde
 
 
 
Zápis do 1. tříd
 
Poslední aktualizované informace k zápisu naleznete - zde.
 
Praha 22 nabízí dotované obědy
 
Městská část Praha 22 ve spolupráci se školní jídelnou připravila pro děti a také pro rodiče, kteří jsou nuceni po dobu zavření škol zůstat doma se svými dětmi, nabídku obědů za zvýhodněnou cenu. Více informací zde.
 
 
Zápis do 1. tříd
 
Od dnešního dne tj. 1.4.2020 je spušten online rezervační systém pro zápis dětí do 1. tříd. Odkaz naleznete zde.
 
 
Poplatky za školní družinu
 
Poplatek za školní družinu ve výši 200,-Kč vám budeme za celé měsíce, kdy byly škola zavřená, vracet. Bylo by tedy dobře, kdybyste přerušili příkazy k platbě. Další možnosti (vrácení částky v hotovosti či na účet, převedení na další šk.rok) domluvíme a provedeme po znovuotevření školy.
 
 
Aktualizované informace k zápisu do 1. tříd
 
Vzhledem k současné situaci jsme upravili informace k zápisu žáků do 1. tříd. Aktualizované informace naleznete zde.
 
 
 
Informace k přijímacím zkouškám
 
MŠMT informovalo 23.3.2020 o termínu a formě přijímacích zkoušek na střední školy. Jednotné přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia budou nejdříve 14 dní po znovuotevření škol. Přijímací zkouška bude pouze jednokolová, rozsah učiva nebude redukován.
 
 
Dopis ředitelky rodičům a žákům naší školy
 
Vážení rodiče, v následujícím dopise od naší paní ředitelky naleznete informace a snad i povzbuzení ohledně domácího vzdělávání. Dopis si přečtěte zde.
 
 
Možnost hlídání dětí pro rodiče pracující v IZS
 
Důležité upozornění pro rodiče, kteří jsou zaměstnáni ve složkách integrovaného záchranného systému (zejména lékaři a zdravotní sestry) a v Armádě ČR. Pokud máte dítě mladší 10 let a potřebujete zajistit jeho hlídání, tak využijte možnost, kterou zřídila MČ Praha 22 ve spolupráci s Mateřskou školou Sluneční v objektu V Bytovkách 803. Bližší informace najdete  na webu městské části. V případě zájmu o tuto službu pište na: kacenka.vagnerova@volny.cz.
 
 
Úkoly pro žáky
 
Pod následujícím odkazem naleznou žáci zadání svých úkolů a doporučení jak studovat.
 
 
Uzavření školy
 
Vážení rodiče, na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a příslušných státních orgánů Vám oznamujeme, že:
od středy 11.3.2020 do odvolání je zrušená výuka. Škola včetně školní družiny bude pro žáky uzavřená. Informace na webových stránkách budou průběžně aktualizovány. Nejpozději v průběhu čtvrtka budou na stránkách školy úkoly pro žáky. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte emailem na adresu ředitelky školy: Ivana.vodickova.zs@seznam.cz
Pro žáost o ošetřovné se můžete zastavit ve škole každý všední den od 7:30 do 16:00, v pátek do 15:00.
V případě, že potřebujete zaslat potvrzenou žádost o ošetřvné, nemusíte nic stahovat. Jen napište email paní ředitelce, uveďte jméno dítěte a třídu, do které chodí. Potvrzenou žádost vám nejpozději do druhého pracovního dne zašle. (viz tisková zpráva MPSV).
V souvislosti s uzavřením školy se ruší až do odvolání všechny pronájmy.
 
 
Nález náušnice
 
Dne 4.3. byla nalezena na chodníku před školou zlatá náušnice. Pro kontakt na nálezkyni se obraťte na vedení školy.
 
 
Postoj školy ke koronaviru COVID-19
 
Škola se řídí informacemi sdělovacích prostředků. Pokud jste pobývali s dětmi v rizikových oblastech a máte pochybnosti, poraďte se se svým lékařem. Více informací naleznete zde.
 
 
Informace k zápisu do 1. tříd pro školní rok 2020/21
 

Zápis pro školní rok 2020/21 proběhne v úterý 21.4. a ve středu 22.4. 2020 vždy od 14:00 do 18:00. Podrobnější informace nalezdente zde.

 
 
Pozvánka na Úterý na cestách
 
Tentokrát se vydáme s našimi cestovatelskými přednáškami na Ukrajinu. Poslechneme si vyprávění Hanky Ondrkové o Kyjevě, hlavním městě Ukrajiny, a Černobylu, který neblaze proslul jako dějiště tragické havárie jaderné elektrárny.
Kdy: Úterý 3. března 2020 v 17:00 až 18:30.
Kde: ZŠ U Obory, učebna 8.B.
 
 
cernobyl.jpg
 
 
 
 
Provoz školní družiny
 
V době jarních prázdnin 24. - 28.2.2020 bude školní družina uzavřena.
 
 
Nález koloběžky
 
Dne 12.2.2020 byla nalezena koloběžka u školní jídelny viz foto. Vlastník může prokázat vlastnictví například klíčem k danému zámku. Více informací je možné získat od policie ČR.
img_20200213_074811.jpg
 
 
 
 
!! Důležité upozornění !!
 
Pokud budou z důvodu nebezpečí extrémně silného větru (nebezpečí padání větví a stromů) v pondělí uzavřeny ulice u školy, budeme využívat pro vstup do školy pouze zadní vchody. Ke škole tedy přicházejte směrem od Bytovek, uličkou kolem ZŠ Vachkova 941 (dříve zvláštní škola). Tam bude otevřena branka k modulům, po které se dostaneme k oběma zadním vchodům do budovy - tedy zadní vchod do hlavní budovy (4. a 5.ročník a všechny třídy 2.stupně) a u víceúčelového hřiště vchod do modré budovy. V případě uzavření komunikace Vachkova budou uzavřeny vchody do školního areálu z této ulice.

Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Nabídka tanečního kroužku

0001.jpg

Více informací zde.

 

 

Schůze spolku školy

Dne 10.3.2020 proběhne schůze spolku školy v 18:30.

 

 

Odpoledne pro předškoláky

Zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na tradiční odpoledne před školáky, které se bude konat ve čtvrtek 5. března 2020 od 15:00 do 17:00. Sejdeme se v hlavní budově. Těšíme se na vás! Informace ZDE.

odpoledne.png

 

Kácení rizikových dřevin v Oboře

 

Na okraji přírodní památky Obora v Uhříněvsi v ul. Morávkova a ul. Vachkova v termínu od neděle 12. ledna do úterý 14. ledna 2020 proběhne kácení rizikových dřevin. Prosíme o respektování pokynů pracovníků provádějících zásah a o zvýšenou opatrnost při průchodu ul. Morávkova a Vachkova.

 

Vánoční odpoledne ve škole s rodiči v ZŠ U Obory

 

Rodiče a bývalí žáci naší základní školy měli opět velmi lákavou příležitost navštívit v odpoledních hodinách příjemnou předvánoční akci. Chodbu provonělo čerstvě upečené cukroví a jehličí z výzdoby. Návštěvníci měli možnost zakoupit drobné ručně vyrobené dárečky, vyzkoušet si nějaké tradiční vánoční zvyky jako vykrajování těsta nebo házení střevícem. Někteří si vyluštili kvíz nebo ochutnali žáky připravené občerstvení. Nechyběl ani živý Betlém. Atmosféru dokreslila hudební vystoupení, která s dětmi nacvičily paní učitelky Matoušková, Wetterová a Zábranská. Nakonec si zazpívali s deváťáky i učitelé.nejstarší žáci opustí naši školu, budou mít na co vzpomínat. 

Zde si můžete prohlédnout fotky.

 

 

 

pf2020skola.jpg

 

zs-u-obory-vanocni-setkani.jpg

 

Výměna bot

sobotu 30.11.2019 na vánoční dílničce na ZŠ BŘI Jandusů došlo k výměně bot. Prosíme o vráceni černých bot. Tel. 732284193 nebo do kanceláře ZŠ Bří Jandusů tel. 267710828. Foto vyměněných bot.

 

Nabídka programu na jarní prázdniny

Dům dětí a mládeže Praha 10 - Dům UM nabízí následující tábory a akce.

 

Stávka

Dne 6.11.2019 škola i školní družina funguje beze změn v plném rozsahu. Postoj naší školy ke stávce si můžete přečíst zde.

 

Kácení stromů v Oboře

 Od 4. listopadu 2019 bude v přírodní památce Obora v Uhříněvsi zahájeno kácení jasanů napadených tzv. nekrózou jasanů. Lesy ČR. S. p., které budou zásah provádět, odhadují délku jeho trvání přibližně na měsíc. Prosíme o respektování pokynů pracovníků provádějících zásah a o zvýšenou opatrnost při průchodu ul. Morávkova a Vachkova, neboť zde bude probíhat manipulace se dřevem a budou zde umístěny skládky dřeva.

 

Chcete se stát členem spolku školy?

Pokud máte zájem se do spolku školy připojit, obraťte se během třídních schůzek na třídního učitele vašeho dítěte.
 

Ředitelské volno

Na čtvrtek 31.10.2019 a pátek 1.11.2019 se vyhlašuje ředitelské volno z důvodu stavebních úprav ve školní jídelně. Více informací ZDE.

 

Upozornění na uzavírku 

Upozornění na uzavírku na objízdné trase, kterou využívají rodiče dětí z Hájku, Královic aj. Od 11.9. bude zcela uzavřena komunikace spojující Netluky, ul. V Bytovkách v Uhříněvsi a ul. Bečovská směřující na Dubeč. Kvůli rekonstrukci propustku na Říčanském potoce bude silnice uzavřena pro veškerou dopravu po dobu 3 měsíců. Pro pěší bude zachován průchod vymezeným koridorem o šířce 1,5 m po komunikaci směrem od Netluk. Více informací ZDE.

 

Třídní schůzky

První třídní schůzky ve školním roce 2019/2020 proběhnou v úterý 10.9. od 17:00. Prosíme zákonné zástupce, aby se dostavili zejména kvůli úvodním souhlasům. Třídní schůzky 9.B se uskuteční ve středu 11.9. od 17:00.

 

 

Vlajka ZŠ U Obory

Dne 3.9. zavlála poprvé na budově naší školy vlajka ZŠ U Obory. FOTOGRAFIE ze slavnostního vyvěšení ZDE.

7.jpg

 

ROZVRH na školní rok 2019/2020

Rozvrhy na letošní školní rok jsou ke stažení ZDE.

 

Příjezd ke škole

Upozorňujeme na zákaz vjezdu do ulice Vachkova, nespoléhejte ani na parkování v Morávkově ul.

ke škole se dostanete nejlépe pěšky! 

 

Informace k začátku školního roku 2019/2020

V pondělí 2.9. 2019 mají všichni žáci jen 1. vyučovací hodinu (8:00-8:45). Družina pro přihlášené děti je do 14:00.

Rozdělení školní družiny ZDE. Školní jídelna má v pondělí otevřeno od 10:30 do 13:00.

I. stupeň končí v úterý 3.9. po 4. vyučovací hodině, od středy 4.9. výuka dle rozvrhu.

II. stupeň končí v úterý 3.9. ve 12:00, ve středu 4.9.  6.-7. ročník dle rozvrhu (8.-9. ročník akce), od čtvrtka 5.9. výuka dle rozvrhu i s odpoledním vyučováním (pozn. začínáme sudým týdnem).

 

Prosíme, nekrmte nutrie, jsou přemnožené

Nutrie říční (Myocastor coypus) je invazivní nepůvodní druh velkého vodního hlodavce, který pochází z Jižní Ameriky a do Evropy byl dovezen za účelem farmového chovu. Žádáme proto občany, aby nutrie nekrmili a tím nepřispívali k nekontrolovanému množení tohoto škůdce. Městská část se problematikou regulace nutrií intenzívně zbývá, vlastní odchyt organizuje správce vodního toku Lesy hl. m. Prahy. Více info ZDE.

 

 

Požadavky na pomůcky pro školní rok 2019/2020

pro jednotlivé ročníky jsou zveřejněny ZDE.

 

 

Workshop for parents of foreigners

Workshop pro rodiče žáků s odlišným mateřských jazykem "OMJ" proběhne 17.září 2019. 

Bližší informace budou zveřejněny ZDE. More information HERE.

omj_aj.png

 

Třídní schůzky zákonných zástupců budoucích prvňáčků

Třídní schůzky zák. zástupců budoucích prvňáčků se uskuteční

ve čtvrtek 13.června 2019 od 17.00 hodin.

Sejdeme se ve vestibulu hlavní budovy.

 

Výsledky zápisu žáků do 6.ročníku

Všichni žáci ze spádové oblasti ZŠ U Obory a ze spádové oblasti ZŠ Nám. Bří Jandusů, jejichž zákonní zástupci požádali o přijetí do naší školy, jsou přijatí.

Žádáme zákonné zástupce, aby si v kanceláři vedení školy vyzvedli Rozhodnutí o přijetí (denně od 7.30 do 16.30, v pátek do 15.hod.)

 

Výsledky zápisu žáků do 6. ročníku ZDE. Rozhodnutí o přijetí je k vyzvednutí v kanceláři školy v týdnu od pondělí 20. 5. denně od 7:30 do 16:30, v pátek do 15.hod.. Rodiče nepřijatých žáků bude kontaktovat vedení školy.

 

Panenky pro UNICEF

vystava_prodej_na_stranky2.jpg

 

85. výročí školy

Srdečně zveme bývalé žáky, učitele i ostatní přátele naší školy na oslavy 85. výročí založení základní školy U Obory.

Oslavy jsou rozděleny do dvou dnů. Program ke stažení ZDE.

85.vyroci2.jpg

 

 

Do práce, do školy na kole či pěšky?

I letos v květnu jezdí náš malý učitelský tým Do práce na kole. V rámci výzvy Do práce na kole je vyhlášená také výzva Do školy na kole. Cílem Do školy na kole je motivovat co nejvíce studentů, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze.

dopracenakole2019.png

 

Výsledky zápisu do 1. ročníku ve školním roce 2019/20

Všechny děti ze spádové oblasti Základní školy U Obory a děti ze spádové oblasti Základní školy na nám. Bří Jandusů, které přišly k zápisu, jsou přijaté.

Oficiální přehled přijatých dětí pod přidělenými registračními čísly ZDE.

Rozhodnutí o přijetí jsou připravená k vyzvednutí každý všední den od 7.30 do 16.30 hodin, v pátek do 14.00 hodin  v kanceláři vedení školy. 

 

 

Zápis k povinné školní docházce pro šk.rok 2019/20

Zápis bude probíhat 10. a 11. dubna 2019

Potřebné informace naleznete ZDE. Formuláře ZDE.

 

Přijímání žáků z Kolovrat do 6. tříd

Ve školním roce 2018/19 budeme přijímat žáky z Kolovrat do budoucích 6. tříd až po skončení zápisu do 1. ročníku a po skončení přijímacího řízení na víceletá gymnázia.

Žádosti o přijetí  přijímáme od 29.dubna 2019 do 3.května 2019. Formulář ke stažení ZDE.

Více informací ZDE.

 

Za klidnou cestu do školy!

V pátek 15.2. a 1.3. se naši žáci postavili za klidnou cestu do školy. Jedná se o reakci školního parlamentu na opakované porušování zákazu vjezdu před školu a otáčení vozidel v úzkém prostoru blízko chodníku, po kterém chodí děti do školy.

barikada.jpeg

 

Změna jízdního řádu autobusové linky 272

Od 4.3. dojde ke změně jízdního řádu školní autobusové linky PID číslo 272.

Nový jízdní řád ZDE.

 

 

Nový rozvrh na 2. pololetí

Rozvrh na 2. pololetí školního roku 2018/2019 platný od 4.2. 2019.

Ke stažení pod heslem ZDE.

 

Odpoledne pro předškoláky

Zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na tradiční odpoledne před školáky, které se bude konat ve čtvrtek 7. března 2019 od 15:00 do 17:00. Sejdeme se v hlavní budově. Těšíme se na vás! Informace ZDE.

odpoledne-pro-predskolaky_2019.jpg

 

Přejeme vám poklidný čas vánoční

a šťastný nový rok 2019

img_1377.jpg

 

 

ADVENTNÍ ODPOLEDNE VE ŠKOLE

Žáci 2. stupně si připravili adventní odpoledne pro své rodiče a sourozence a srdečně je zvou k předvánočnímu setkání u nás ve škole

dne 14.12. od 15 do 18 hod. Celá pozvánka s autorskou ilustrací ZDE.

pozvanka-vanoce---final.jpg

 

Sportování s Jaroslavem Ježkem

Jak jsme díky Sazka olympijskému víceboji sportovali s paralympijským vítězem Jiřím Ježkem - ZDE

img_20181119_0002.jpg

 

Výsadba keřů v ul. Přátelství

Možná jste si při přecházení ul. Přátelství směrem ke škole všimli, že kolem semaforu přibyly nové keře. Jejich výsadbu mají na svědomí žáci 8.C. Dotáhli tím do konce projekt Stavitelé města, v rámci kterého v loňském roce navrhovali adaptační opatření pro obec Uhříněves, které by měly zmírnit znečistění i dopady změny klimatu. Galerie ZDE.

p1100768.jpg

 

Rozmístění tříd a školní družiny

 

První školní den vás ve škole uvítají žáci osmých a devátých tříd, kteří všechny děti nasměrují či zavedou do jejich tříd. 

Základní rozmístění tříd viz níže.

Informace k rozmístění a chodu školní družiny ZDE.

 

budova třídy

nová modrá přístavba

 

I.A, I.B, I.C

II.A, II.B, II.C, II.D

III.B, III.C

hlavní budova

 

III.A, IV.A, IV.B, IV.C

V.A, V.B, V.C

VI.A, VI.B, VI.C, IX.A

nová budova pro 2. stupeň

 

VII.A, VII.B, VII.C

VIII.A, VIII. B, VIII.C

IX.B

 

ZŠ U Obory otevřela novou přístavbu

31.8. 2018 byl slavnostně otevřen nový pavilon školy.

Video: ZDE

 

Modernizace ZŠ U Obory – odborné učebny

ZŠ U Obory realizuje projekt týkající se modernizace odborných učeben. Projekt je spolufinancován Evropskou Unií. Výstupem projektu budou: vybavená moderní digitální jazyková učebna, učebna pro výuku přírodovědných předmětů a učebna pro výuku polytechnické výchovy. Více informací ZDE.

 

plaka--t_na-s--i--r--ku.jpeg

 

Nový školního rok 2018/2019

Požadavky na nový školní rok a informace k jeho organizaci naleznete ZDE.

Rozvrh bude zveřejněn později.

 

 

Do práce na kole i na ZŠ U Obory

Již třetí rok se účastníme projektu spolku Auto*Mat, který se snaží zlepšit životní prostředí ve městě. Cílem projektu Do práce na kole je snížit počet automobilů ve městech a tím i znečištění, které s nimi souvisí.

Náš čtyřčlenný učitelský tým bude do pedálů šlapat celý květen!

dpnk-2018.png

 

 

Přijímání žáků do 6.ročníku pro šk.rok 2019/20

Přijímání žáků 5.ročníku ze ZŠ v Kolovratech bude probíhat v 2.polovině dubna 2019 po skončení zápisu dětí do 1.ročníku a po přijímacím řízení na víceletá gymnázia.

O zahájení vás budeme včas informovat.

Do té doby nezasílejte žádosti o přijetí.

Děkujeme.

Případné dotazy  zodpovíme na ivana.vodickova.zs@seznam.cz.

 

 

Výsledky zápisu

Všechny děti s trvalým bydlištěm ve spádové oblasti ZŠ U Obory a ZŠ na nám. Bří Jandusů byly přijaty.

Rozhodnutí o přijetí do školy si můžete vyzvednout ve škole od 23.4. 2018 každý den od 7:30 do 16:45, v pátek do 14:00 hodin.

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ - ZDE

 

 

Volby do Školské rady 2018

 Do Školské rady byly z řad zákonných zástupců žáků ve dnech 20. a 27.3. zvoleny Zuzana Töröková (89 platných hlasů) a Hana Mašková (Kosobudová) (87 platných hlasů). Náhradníkem je Gabriela Vojslavská (85 platných hlasů). Volební účast byla 67,7%

Děkujeme všem kandidátům i rodičům, kteří se voleb zúčastnili!

 

 

Změny v dopravním značení v okolí ZŠ U Obory

Od 22. 2. 2018 nebude možné odbočit z ulice Přátelství do ulice Vachkova. Vjezd k blízkosti školy bude možný přes ul. Morávkovu, která bude jednosměrná od ul. Lidického. Změny v dopravním značení byly učiněny z důvodu bezpečnosti vašich dětí! Ze stejného důvodu, prosíme rodiče, aby nejezdili do ulice Vachkova se snahou dopravit své děti co nejblíže ke škole, ohrožujete tím ostatní děti. Více informací k novému dopravnímu značení - ZDE.

jedno.jpg

 

Sledujte, jak rosteme 

Fotografie ze stavby přístavby školy ZŠ U Obory naleznete ZDE.

listopad_schodiste.jpg

 

 

Přejeme všem našim žákům, jejich rodičům a

ostatním přátelům naší školy

 úspěšný nový rok 2018

bez-nazvu.jpg

 

 

Čestné uznání za účast našich žáků

cestne-uznani.jpeg

 

KNIHOBUDKA ZŠ U Obory

knihobudka.jpg

Milí rodiče, chystáme se ve škole zřídit tzv. Knihobudku, místo, kde si vaše děti mohou zdarma půjčit knihu nebo nějakou knihu věnovat. Inspirovali jsme se projektem KnihoBudek, které můžete nalézt ve veřejných prostorech (www.knihobudka.cz). Pokud můžete a chcete, budeme rádi, když do naší vznikající Knihobudky darujete knihy, vhodné pro žáky základní školy, které jste již přečetli a dál je nevyužijete. Knihy nemusíte nutně darovat všechny najednou, ale lze je nosit průběžně, aby se naše Knihobudka postupně obměňovala. Můžete je také vyměňovat za jiné knížky z Knihobudky, které se vašim dětem budou líbit, a nebudou si je chtít jen půjčit, ale nechat. Těšíme se na literární poklady a děkujeme za spolupráci!

 

 

Seznamte se!

K Vánocům jsem dostala jméno PLUTO!

zelva-uhlirska.jpgpluto.jpg

 

Informace ze školního spolku

V záložce ŠKOLNÍ SPOLEK (zde) najdete Dopis pro rodiče, ve kterém jsou aktuální informace ohledně nové předsedkyně spolku, příspěvků do školního spolku a schvalování nových stanov školního spolku.

 

ZŠ U Obory je Etickou školou

Naše škole obdržela titul Etická škola bronzového stupně. Etická výchova, která je podporována MŠMT, je na naší škole vyučována v rámci průřezového tématu v různých předmětech. Toto ocenění jsme však získali zejména za celkové klima naší školy.

oceneni.jpeg