Podzimní prázdniny středa 27.října a pátek 29.října 2021

Vzhledem k nízkému zájmu, nebude v době podzimních prázdnin družina v provozu.

Beseda s chovatelem želv

Družinové děti měly příležitost prohlédnout si několik druhů suchozemských a  vodních želv (želva uhlířská, vroubenatá, zelenavá a želva nádherná). Pan chovatel přiblížil život těchto zajímavých plazů jak v přírodě, tak způsob jejich chovu v lidské péči. Z reakcí dětí bylo patrné, že beseda je velice zaujala, neboť naslouchly se zájmem a měly mnoho zvídavých dotazů. Fotky si můžete prohlédnout zde.

GMAIL

Odkaz na předvyplněný školní email - zde

Informace k pondělí 27.9.2021

27.9.2021 ředitelské volno NENÍ ani žádné ředitelské volno v tuto chvíli neplánujeme. Případné uvolnění řeší rodiče s třídním učitelem.

Pěšky do školy

Cesta do školy je příležitost hýbat se, popovídat si, někoho potkat nebo něco zažít. Chůze vás probere a nastartuje, je to balzám pro tělo i duši. Pojďte s námi pěšky do školy! Více informací o projektu naleznete - zde

Školní družina 2021/2022

Ranní družina v roce 2021/22 zatím není, až nám podmínky dovolí, tak ji otevřeme. Rodiče by v tom případě informovaly paní vychovatelky.

INFORMACE K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU

Podrobné informace k začátku školního roku naleznete - zde

POŽADAVKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Seznam požadavků naleznete - zde.

MÁTE PROBLÉMY A BOJÍTE SE SVĚŘIT?

Máte pocit, že vaše experimentování s návykovými látkami se vám vymyká z rukou? Trávíte mnoho času s digitálními technologiemi a nedokážete tuto svou aktivitu "krotit"? Zhoršují se vám známky ve škole? Zažíváte jiné obtížné životní situace (šikanu, agresi, konflikty v rodině, sebepoškozování, aj.)? Bojíte se se svým trápením svěřit někomu ve svém okolí (rodičům, kamarádům, učitelům)?
Pak právě pro vás je určena nabídka organizace Prevcentrum v podobě Adiktologické ambulance a Adiktologické skupiny. Bližší informace najdete v přiložených letáčcích a na nástěnce ve škole.

Odkazy na letáčky - zde, zde

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídku naší školy se naleznete - zde

Vážení rodiče, milí žáci,
v tuto chvíli vám již vaši třídní učitelé posílají, nebo už poslali, na vaše emaily přihlašovací údaje k Bakalářům.
Odkaz na Bakaláře naleznete zde.

Kolektiv ZŠ U Obory