Milí žáci, rodiče, bývalí žáci, bývalí učitelé, prostě všichni, kteří se s naší školou osobně setkali,

brzy to bude 90. let, co spatřila světlo světa naše základní škola.

Má už za sebou bohatou minulost a zvláště v posledních letech prošla mnoha změnami, přesto na svůj věk vůbec nevypadá špatně.

Jako správná oslavenkyně si zaslouží pořádnou oslavu. Ta se bude konat 23.5.

Do té doby je ale před námi ještě spousta práce, taková oslava by opravdu měla stát za to.

A právě v souvislosti s plánovanými oslavami bychom vás všechny rádi poprosili o pomoc. Mnozí z vás sami tuto školu navštěvovali, nebo mají ve svém okolí někoho, kdo si naší školou prošel jako žák.

1. Chtěli bychom vás tedy požádat o krátkodobé zapůjčení jakéhokoliv předmětu, který s výukou na naší škole souvisí. Může jít o staré vysvědčení, fotografii…

Budeme rádi za každý příspěvek, kterým výstavu obohatíme.

Samozřejmě chápeme, že jsou tyto předměty pro vás cenné, vše tedy okopírujeme a originál vám hned vrátíme.

Zapůjčením materiálu, např. vysvědčení, dáváte automaticky souhlas s jeho uveřejněním.

1. Máme na vás ale ještě jednu prosbu. Oslavenec by měl dostat gratulaci nebo přání. Mohli byste prosím napsat naší škole krátký vzkaz nebo přání, ve kterém zavzpomínáte na to, co pro vás znamenala nebo jí vašimi slovy popřejete?

Předem vám za vaše příspěvky děkujeme a věříme, že se i díky vaší pomoci oslavy vydaří.

Učitelé ZŠ U Obory