Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úterý na cestách

ÚTERÝ NA CESTÁCH

logo4_galapagy.png

Fotogalerie - ZDE

 

V loňském školním roce byl na naši škole zahájen cyklus přednášek o cestách po známých i méně známých zemích světa s názvem Úterý na cestách. Od listopadu do května se na naši škole uskutečnilo celkem 7 přednášek, při kterých jme díky lidem, kteří se s námi přišli podělit o své cestovatelské zážitky navštívili země Asie, Afriky i Ameriky.

 

V následujícím školním roce se pokusíme na tento cyklus navázat dalšími zajímavými destinacemi. Přednášky jsou otevřené všem - dětem, rodičům, učitelům a vůbec těm, kteří rádi poznávají svět. Těšíme se na vás každé 1. úterý v měsíci na ZŠ U Obory v učebně 1 (Česko).

 

Začínáme 3.10. 2017 zemí Charlese Darwina - Galapágami

 

Již proběhlé přednášky:

9.5. Peru

4.4. Kuba

7.3. USA

14.2. Indie

10.1. Malajsie a Singapur

6.12. Keňa a Etiopie

22.11. Kyrgyzstán