Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školy v přírodě

DENÍČEK ZE ŠKOL V PŘÍRODĚ:

3.A

Dorazila na školu v přírodě v pořádku :)

 

6.A + 6.B

Aktuální zprávy ze školy v přírodě 6. tříd naleznete ZDE.

 

1.C

2.5. 2016

Milí kamarádi a přátelé naší školy, 
třída 1:C Vás všechny zdraví ze školy v přírodě! :) Poté, co jsme se všichni rozloučili u školy, jsme vyrazili vzhůru dobrodružství. Cesta do našeho hotelu Prostřední mlýn, který se nachází na okraji Chráněné oblasti Český ráj, nám utekla jako voda. Po příjezdu jsme se ubytovali, naobědvali  a seznámili se s naší paní vychovatelkou Jaruškou. Po obědě si odpočinuli. Po poledním klidu nás čekala první etapa z celotáborové hry. Na stanovištích jsme plnili různé úkoly. Po večeři jsme si zazpívali s kytarou a hurá do hajan. První den nám utekl a my už se moc těšíme na další. 
 
Vaši prvňáčci z 1.C
 
PS: fotky mají rodiče na www.pobyty.starline.cz