Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce ve školním roce 2016/2017:

Připravujeme:

KVĚTEN

25.5. Třídní schůzky 5.A a 3.A

 

Již proběhlo:

KVĚTEN

18.5. Školní sportovní AKADEMIE

17.5. KMD - Bedřich Smetana - The greatest hits (Divadlo ABC)

10.5. Konzultace s rodiči (2. stupeň)

9.5. Úterý na cestách - PERU

9.5. Konzultace s rodiči (1. stupeň)

 

DUBEN

24.4. Den Země

20.4. Okresní kolo BIO olympiády kategorie C (ZŠ Hostýnská)

19.4. Exkurze iQLANDIA Liberec (7. ročník)

19.4. Výstava pravěk - muzeum Říčany (2.C)

19. a 20.4. Zápis do 1. tříd 14:00 - 18:00

12.4. Čtvrletní hodnocení

10.4. Okresní kolo BIO olympiády kategorie D (ZŠ Hostýnská)

10.4. Muzeum Říčany (3.A)

7.4. Dopravní výchova (5.B)

6.4. Dopravní výchova (5.B)

5.4. Dopravní výchova (4.A)

4.4. Úterý na cestách - Kuba

 

BŘEZEN

30.3. Pěvecká soutěž Bubble Star od 14:00

29.3. Žižkovská věž (4.A)

28.3. Anglické divadlo - U22 (6. a 7. ročník)

22.3. KMD - Divadlo v Dlouhé Souborné dílo W. Shakespeara od 19:00

22.3. Divadlo S+H (1.A + 1.B)

21.3. Třídní schůzky (1.stupeň!)

14.3. Třídní schůzky (2. stupeň!)

13.3. Jeden svět (2. stupeň)

10.3. Výstava The Human Body Exhibition (9. ročník)

7.3. Úterý na cestách - USA

3.3. KARNEVAL

2.3. Badatelské vyučování (2.C + 3.C)

 

ÚNOR

23.2. Odpoledne pro předškoláky od 15:00 do 17:00

21.2. Okresní kolo zeměpisné olympiády

 

LEDEN

31.1. Pololetní vysvědčení

31.1. Školní kolo biologické olympiády (kategorie C

30.1. Kino Anděl Páně (1. stupeň)

26.1. Školní kolo biologické olympiády (kategorie D)

24.1. Školní kolo zeměpisné olympiády (kategorie C)

23.1. Školní kolo zeměpisné olympiády (kategorie A a B)

12.1. Klub mladého diváka - KLEC (

Divadlo v Celetné od 19:30)

10.1. Úterý na cestách - Malajsie a Singapur od 17:00

2.-8.1. Lyžařský výcvikový kurz (Pec pod Sněžkou)

 

PROSINEC

 

22.12. Kino Hostivař (2. stupeň)

21.12. Besídky + Vánoční turnaj pro 2. stupeň (10:00-12:30)

19.12. Divadlo S+H (3.B,C)

15.12. Vánoční zpívání

12.12. Bruslení (8. a 9. ročník)

6.12. Úterý na cestách (podruhé) - Keňa, Etiopie od 17:00

5.12. Mikuláš ve škole

 

LISTOPAD

30.11. Klub mladého diváka - Africká královna

29.11. Třídní schůzky (2. stupeň)

28.11. Betlémy (3.B)

28.11. Povídání o netopýrech (1.ABC)

25.11. Povídání o netopýrech (2.ABC)

24.11. Dny geografie (vybraní žáci 8. a 9. tříd)

22.11. Den geografie na ZŠ U Obory od 16:30

22.11. Muzeum Kampa (9.A)

22.11.Třídní schůzky (1. stupeň)

21.11. Čtvrtletní hodnocení

21.11. Bruslení (6. a 7. ročník)

15.11. Dopravní hřiště (5.A)

14.11. Dopravní hřiště (4.A)

5.11. Uhříněveská pouť

4.-5.11. Koheze 6.B

3.11. Vyšehrad (3.B, 3.C)

2.11. Jíme zdravě a chutně (2.ABC + 1.A)

 

ŘÍJEN

22.-23.10. Koheze 6.A

14.10. Minigolf (4.B)

13.10. Divadlo (3.B)

11.10. Techmania Science Center (8. ročník)

10.10. Planetárium (6. ročník)

10.10. Divadlo (5.A + 3.C)

7.10. Exkurze do moštárny (7.B)

7.10. Úřad práce (9.A)

5.-.6.10 Koheze 6.C

4.10. Úřad práce (9.B)

 

ZÁŘÍ

29. a 30.9. Pohár všestrannosti (6. - 9. ročník)

19. - 22.9. PROJEKT EDISON

20.9. Třídní schůzky 1. ročníků od 17:00

12. - 14.9. Sběr papíru

13.9. Třídní schůzky 2. stupně od 17:00 (6. ročník již v 16:45)

7.9. Den sociálních služeb

7.9. Festival vědy (7. a 8. ročník)

6.9. Třídní schůzky 1. stupně od 17:00 (neplatí pro 1. ročník)

5.-9.9. Vodácký výcvikový kurz na Vltavě (9. ročník)

1.9. Slavnostní zahájení školního roku 2016/2017

 

Akce uskutečněné ve školním roce 2015/2016:

 

ČERVEN

30.6. VYSVĚDČENÍ

29.6. Kino U22 Hledá se Dory (vybrané ročníky)

29.6. Paintball (7. B)

28.6. Turnaj o pohár starosty Uhříněvsi

27.6. JumpPark (6.A)

27.6. Exkurze JE Temelín (9. ročník)

24.6. Hasík Modřany (6.B)

23.6. Výlet Mirákulum (3.A + 4.A)

20. - 24.6 Obhajoby závěrečných prací 9. tříd

21.6. Hasík Modřany (6.A)

17.6. Cadet Grand Prix, Stromovka - soutěž školních týmů s vozítky Cadet car

16.6. Exkurze Osvětim (9.A + 9.B)

16.6. Hasík (2.A + 2.C)

13.6. Divadlo Minor (1.A + 1.B)

13.6. Hasík (2.A + 2.C)

10.6. Příběh potravin Netluky (1.A + 1.B + 1.C, 2.C)

10.6. Vzpoura úrazům (7. ročník)

10.6. Hasík (6.A, 6.B)

9.6. Přednášky o energetické gramotnosti (8. a 9. ročník)

7.6. Třídní schůzky pro rodiče budoucích prvňáků

7.6. KMD - Mnoho povyku pro nic, Divadlo v Dlouhé (vybraní žáci 8. a 9. tříd)

 

KVĚTEN

26.5. Hasík ve škole (6. ročník)

25.5. Hora Říp (2.B + 2.C)

24.5. Třídní schůzky od 17:00 + volby do Školské rady

19.5. ŠKOLNÍ AKADEMIE

16.5. Týden respektu k porodu (9.A + 9.B)

13.5. Fotografování tříd

11.5. Výlet Mirákulum (1.A + 1.B)

9.5. Polní nemocnice (6.A + 6.B)

2.5. Den Země

 

DUBEN

27.4. Anglické divadlo - 8. + 9. ročník

26.4. Pražský hrad (2.B, 3.A)

25.4. Vzpoura úrazům (6.A + 6.B)

25.4. Dopravní výchova (5.A + 5.B)

22.4. Dopravní výchova (4.A + 4.B)

21.4. Lidice (5.A + 5.B)

21.4. Významná místa v Uhříněvsi (2.B)

21.4. Divadlo U22 - Dlouhý, široký a bystrozraký (1.A+ 1.B + 1.C, 2.A)

20.4. Divadlo Minor - Jak kohouti obarvili svět (KMD - 8. a 9. třída)

20.4. Výstava Titanic (7.B)

13.4. Akademie věd ČR - Geopark (7.A)

8.4. Divadlo Minor - pohádka Nebojsa (1.A + 1.B)

7.4. Planetárium od 9:00 (2.A + 2.C)

5.4. Knihovna (2.B)

1.4. Den naruby - aneb žáci v roli učitelů

 

BŘEZEN

31.3. Školní kolo pěvecké soutěže (14:00)

23.3. Velikonoční představení v U22 (1.A + 1.B + 1.C, 3.A + 3.B)

18.3. Toulcův dvůr (3.A, 2.C)

17.3. Festival Jeden svět - 6. a 7. ročník

16.3. Divadlo Cylindr v tělocvičně - 1. a 2. ročník

15.3. Třídní schůzky od 17:00

3.3. Divadlo U22 - 8. a 9. ročník

 

ÚNOR

29.2. Protidrogový vlak Dejvice - 8. ročník

18.2. Česká filharmonie (5.A+5.B)

11.2. Divadlo S+H (2.A + 2.C)

9.2. Veselé zoubky (1. ročník)

8.2. Dopravní výchova (4.A/B)

5.2. Dopravní výchova (4.A/B)

3.- 4.2. Zápis do 1.tříd - zde

3.2. Divadlo ABC (2.B, 3.A, 3.B)

 

LEDEN

29.1. Pololetní prázdniny

28.1. Pololetní vysvědčení a KARNEVAL

26.1. Turnaj v házené (8.+ 9. ročník)

25.1. Kino U22 - Píseň moře (1.A , 1.B , 1.C) od 9:00

20. a 21.1. Přijdou budoucí předškoláci do školy

16.- 23.1. Lyžařský výcvikový kurz 7. tříd (Pec pod Sněžkou)

19.1. Pedagogická rada

13.1. Divadelní představení Eva tropí hlouposti, Divadlo na Fidlovačce (pouze členové KMD)

 

PROSINEC

22.12. Kino Hostivař - 2. stupeň (film Marťan)

21.12. Besídky ve třídách či třídní aktivity

18.12. Skanzen Přerov nad Labem (2.B)

17.12. Vánoční zpívání - Divadlo U 22

5.12. Generálka Vánoční zpívání

9.12. Bruslení Vršovice (6. a 7. ročník)

9.12. Divadlo Minor (2.C)

8.12. Bruslení Vršovice (8. a 9. ročník)

8.12. Divadlo SaH (1.C, 2.B)

2. a 4. 12. Přednáška o ježkovi (1.A + 1.B + 1.C + 2.A)

3.12. Vánoční koncert (1.A, 1.B, 2.A, 2.C)

4.12. Mikulášská besídka

1.12. Třídní schůzky

 

LISTOPAD

30.11. Mikulášský turnaj ve volejbale mezi ZŠ U Obory, ZŠ Bří Jandusů a Policí ČR (hrají učitelé)

24.11. Odpoledne pro předškoláky a jejich rodiče

24.11. Divadlo Hybernia - Loser(s), 18:00 (pouze Klub mladého diváka!)

26.11. Dny geografie (vybraní žáci)

27. 11. Dopravní výchova (4.A/B)

27.11. Planetárium (6. ročník)

30. 11. Dopravní výchova (5.A/B)

20. 11. První pomoc v U22 (4. - 6. ročník)

13. 11. Čtvrtletní hodnocení

16.11. Kurz sebeobrany (7.B)

5.-.6.11. Florbalový turnaj v tělocvičně

6.11. Ježci v 2.B a 2.C

4.11. Divadlo v tělocvičně (1.-2. ročník)

3. - 4. 11. Koheze 6. tříd (6.B)

3. 11. Náhradní termín fotografování 1. stupně

 

ŘÍJEN

30.10. - 1. 11. Uhříněveská pouť

14.10. exkurze Techmania (8. ročník)

20.-21.10. Koheze 6. tříd (6.A)

2.10. Turnaj všestrannosti starosty Uhříněvsi (výběr 8. a 9. tříd)

1.10. Turnaj všestrannosti starosty Uhříněvsi (výběr 6. a 7. tříd)

 

ZÁŘÍ

21. - 25.9.  Projekt Edison

15. - 17.9. Sběr papíru a hliníku

14.9.  Mistr Jan Hus v divadle U 22 (5. a 7. ročník)

9.9. Vědecký jarmark (8. a 9. ročník)

9.9. Den sociálních služeb (6. ročník)

8.9. Třídní schůzky