Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální oznámení a upozornění

Školní rok 2017/2018

Požadavky na školní rok 2017/2018 a jeho organizaci naleznete ZDE.

Informace pro první třídy se nacházejí ZDE.

 

Služby o prázdninách

Služba  je  ve škole každý všední den od 9 do 13 hodin. Pokud potřebujete přijít do školy (vyzvednou vysvědčení nebo rozhodnutí o přijetí), je lepší předem zavolat  na číslo 267713439.

 

Přístavba zahájena!

V úterý 20. 6. byla zahájena stavba přístavby ZŠ U Obory. Platí přísný zákaz vstupu na staveniště! Jedná se prostor za školou a vedle tělocvičny, kde dříve stával starý kurt.

 

Vědecké léto na ZŠ U Obory

Hledáte ten správný tábor pro své zvídavé děti? Stejně jako loňský rok i letos proběhne na naší škole příměstský tábor společnosti Věda nás baví, který malé vědce letos provede érou živlů, člověka i techniky. Bude plný zábavných experimentů i zajímavých exkurzí. Stále jsou volná místa! Více info ZDE.

 

veda.png

 

 

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Všechny děti, které přišly k zápisu 19. -20.4.2017, a mají  trvalé bydliště ve spádové oblasti naší školy a ve spádové oblasti ZŠ nám. Bří Jandusů,

jsou přijaté.

Seznam přijatých dětí - ZDE.

Rozhodnutí o přijetí dítěte do naší školy si rodiče mohou vyzvednout od 3.5.2017 každý den od 7.30 do 16.30 (v pátek do 14.00) ve škole. Také rozhodnutí o odkladech jsou připravená k vyzvednutí.

 

 

Seznamte se!

K Vánocům jsem dostala jméno PLUTO!

zelva-uhlirska.jpgpluto.jpg

 

Poděkování za Vánoční zpívání 2016

dsc03455.jpg

Děkujeme všem vyučujícím, kteří s žáky nacvičovali pohádková vystoupení, dětem, které se nebály vystoupit na velkém pódiu, všem kteří pomáhali při přípravách i úklidu a zejména pak organizátorkám celé akce paní učitelce D. Wetterové a D. Baumrukové za nezapomenutelný zážitek z Vánočního zpívání 2016. Fotografie ZDE.

 

Informace ze školního spolku

V záložce ŠKOLNÍ SPOLEK (zde) najdete Dopis pro rodiče, ve kterém jsou aktuální informace ohledně nové předsedkyně spolku, příspěvků do školního spolku a schvalování nových stanov školního spolku.

 

Poděkování za projekt Edison

We thank all the students for their great work!

Děkujeme všem studentům

za jejich skvělou práci! 

img_4106.jpg

Velké poděkování patří také všem

hostitelským rodinám!

 

ZŠ U Obory je Etickou školou

Naše škole obdržela titul Etická škola bronzového stupně. Etická výchova, která je podporována MŠMT, je na naší škole vyučována v rámci průřezového tématu v různých předmětech. Toto ocenění jsme však získali zejména za celkové klima naší školy.

oceneni.jpeg

 
 
Děkujeme za sběr víček!
 

 

Díky všem pilným sběračům bylo odvezeno 766 kg víček.

Vy všichni jste přispěli na léčbu Elišky. Moc moc děkujeme a budeme rádi, když budete sbírat i dále.

Přeji krásné nadcházející prázdniny!

 

Eliška je sestřička našeho spolužáka. Je jí 7 let a má dětskou mozkovou obrnu. Na potřebnou léčbu (aby mohla chodit), kterou nehradí pojišťovna, shání její rodina finance. I vy můžete pomoci sběrem víček. 

 
 
                                      

Školní jídelna:

Přirozeně bezlepková jídla jsme do jídelníčku zařadili jako standardní jídlo pro všechny strávníky. Polévku-vývar se zeleninou nebo s bezlepkovou vložkou oddělíme pro nahlášený počet dětí, ale dítě si o ní musí požádat. Jelikož máme výběr z pěti jídel musíte svému dítěti obědy objednat nebo mu poradit co si má objednat. Též poradit, který doplněk si může vzít a co si nebrat (moučníky, cereálie). Výběr a zodpovědnost za zdravotní stav dítěte je plně v kompetenci rodičů. Jídlo pro celiaky připravíme, ale zda si jej objednají a vyzvednou je zcela na strávníkovi.

Abychom věděli kolik máme oddělit polévky, potřebovali bychom znát alespoň přibližný počet postižených dětí, které budou toto jídlo odebírat, ale jmenovitě je znát nepotřebujeme.